Over PZ Portefeuilles

Portefeuilles

Fractie 2018 – 2022

vlnr Marin Pannebakker, Corry Rietdijk, Ruud Bouter, Pieter Goossen, Myrna van der Poel en Milica Oppe.
Pieter Goossen (duo-fractievoorzitter)Geerweg06 53268441Pieter.Goossen@progressiefzoeterwoude.nl
Myrna van der Poel  (duo-fractievoorzitter)Nassaulaan06 22561878Myrna.vanderPoel@progressiefzoeterwoude.nl
Corry RietdijkWeidelaan06 43676195Corry.Rietdijk@progressiefzoeterwoude.nl
Milica OppeWeipoortseweg06 31046649Milica.Oppe@progressiefzoeterwoude.nl
Marin PannebakkerWeidelaan06 24250194Marin.Pannebakker@progressiefzoeterwoude.nl
Eva de BruykerMiening06 37178883Eva.deBruyker@progressiefzoeterwoude.nl
Jolanda PoppelaarsKerkstraat96 55766935Jolanda.Poppelaars@progressiefzoeterwoude.nl

PZ Wethouder:

Ruud Bouter
Zuidhof
(071) 580 2834
R.Bouter@zoeterwoude.nl


Bestuur

De vereniging Progressief Zoeterwoude heeft een bestuur bestaande uit een voorzitter, secretaris, een penningmeester en twee gewone bestuursleden. Ten minste 1 maal per jaar roept het bestuur alle leden op voor het bijwonen van een algemene ledenvergadering (ALV).

De adresgegevens zijn:

Kees den Ouden (voorzitter),
telefoon (071) 5802834‬
e-mail: denoudenxx@gmail.com

Dick Beekhuizen (secretaris),
telefoon (071) 5803552
e-mail d.beekhuizen.1@kpnmail.nl

Piet van Steijn (penningmeester),
telefoon (071) 5801202
e-mail zwaluw10@zonnet.nl

Yvonne van der Laan
telefoon (071) 5802191
email: yvdlaan@hetnet.nl

Portefeuilleverdeling fractie Progressief Zoeterwoude (2014-2018)

In deze raadsperiode zijn de taken over de volgende fractieleden verdeeld. Tussen haakjes staan de ondersteunende leden vermeld. Contactgegevens kunt u hier vinden.

Ruimtelijke Ordening Ruud Bouter (Myrna van de Poel)
Wonen Ruud Bouter (Corry Rietdijk)
Verkeer Maj-Britt Pleij Bierman (Ruud Bouter)
WMO/Ouderen/Sociale zaken Corrie Rietdijk (Pieter Goossen)
Onderwijs/Jeugd Maj-Brit Pleij-Bierman  (Corrie Rietdijk)
Financiën Bart Wolters (Milica Oppe)
Sport/Welzijn Pieter Goossen (Maj-Brit Pleij Bierman)
Milieu/Duurzaamheid Bart Wolters (Ruud Bouter)
Economische zaken Maj-Brit Pleij-Bierman (Bart Wolters)
Recreatie/Toerisme/Groene Hartbeleid Pieter Goossen (Maj-Brit Pleij Bierman)
Veiligheid/Communicatie Pieter Goossen (Bart Wolters)

 

Facebook
']); _gaq.push(['_setDomainName', 'none']); _gaq.push(['_setAllowLinker', true]); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();