2018 april Fractie 2018 – 2022

Fractie 2018 – 2022

Fractie 2018 – 2022

vlnr Marin Pannebakker, Corry Rietdijk, Ruud Bouter, Pieter Goossen, Myrna van der Poel en Milica Oppe.
Pieter Goossen (duo-fractievoorzitter)Geerweg06 53268441Pieter.Goossen@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Myrna van der Poel  (duo-fractievoorzitter)Nassaulaan06 22561878Myrna.vanderPoel@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Corry RietdijkWeidelaan06 43676195Corry.Rietdijk@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Milica OppeWeipoortseweg06 31046649Milica.Oppe@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Marin PannebakkerWeidelaan06 24250194Marin.Pannebakker@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Eva de BruykerWeegbreelaan06 37178883Eva.deBruyker@gemeenteraadzoeterwoude.nl
Jolanda PoppelaarsKerklaan06 55766935Jolanda.Poppelaars@gemeenteraadzoeterwoude.nl

PZ Wethouder:

Ruud Bouter
Zuidhof

R.Bouter@zoeterwoude.nl


Bestuur

De vereniging Progressief Zoeterwoude heeft een bestuur bestaande uit een voorzitter, secretaris, een penningmeester en twee gewone bestuursleden. Ten minste 1 maal per jaar roept het bestuur alle leden op voor het bijwonen van een algemene ledenvergadering (ALV).

De adresgegevens zijn:

Kees den Ouden (voorzitter),
telefoon (071) 5802834‬
e-mail: denoudenxx@gmail.com

Dick Beekhuizen (secretaris),
telefoon (071) 5803552
e-mail d.beekhuizen.1@kpnmail.nl

Piet van Steijn (penningmeester),
telefoon (071) 5801202
e-mail zwaluw10@zonnet.nl

Yvonne van der Laan
telefoon (071) 5802191
email: yvdlaan@hetnet.nl

Facebook